31 липня в славному місті Львів Голова Б.О. “Благодійний медичний фонд “Лелеко”, Радник голови ФПУ Мартинюк Сергій та Голова фірми ” F.H.U. Oceki” Кандальський Стефан уклали Угоду про співпрацю по наданню можливості працевлаштування за кордоном та санаторно- курортного оздоровлення в Польщі. Перший крок: в цей же день пройшла зустріч з Головою об’єднання профспілок Львівщини паном Дацько Романом. Сторони домовились плідно співпрацювати! Дякую пану Роману Дацько за розуміння і патріотизм!
Надаю адресу, телефон Стефана Кандальського:
76-003 Sucha Koszalinska. Osieki. ul. Jeziorna 28, tel.\ fax (94) 3186215, tel. kom. 0048 694 485 377. Будь ласка телефонуйте,
працевлаштовуйтесь і заробляйте!
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)