Продовжуємо співпрацю з Благодійною організацією “ОВЕС”. 26 липня Голова Б.О. “Благодійний медичний фонд “Лелеко” Мартинюк С.Я. передав чергову партію пласмасових кришок пані Наталі Тарасовій. Дякую всім спілчанам які допомогають в проведені акції. Велика подяка пані Ользі Мусієнко-Боровик. Ця нескорена патріотка в аптеці №7 по вулиці Січових стрільців 10 зібрала велику кількість кришок! Маленькими справами робимо великі. Слава нескореним!
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)