В березні 2016 року Б.О. “Благодійний медичний фонд”Лелеко” за підтримки і допомоги голови правління ПрАТ”Укрпрофоздоровниця” пана Суботи М.В. надали можливість пройти курс реабілітації двом воякам НГУ в санаторно- лікувальних закладах Федерації профспілок України.
– Заремба Юрій Михайлович, санаторій “Хмільник”
-Кузь Ігор Володимирович, санаторій “Сонячне Закарпатя”.
Від себе особисто дякую колективам санаторіїв за професіоналізм, патріотизм. Слава Україні!
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)