[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]8 грудня голова Б.О.”Благодійний медичний фонд”Лелеко” пан Мартинюк С.Я. передав пану Собченко О.А. начальнику господарського забезпечення адмінбудинку ПрАТ”Укрпрофоздоровниця” благодійну допомогу переселенцям, які проживають в клінічному санаторії “Україна” м. Ворзель. Маленькими справами робимо великі![/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_gallery interval=”0″ images=”1159″][/vc_column][/vc_row]
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)