[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]24 липня голова БО “Благодійний медичний фонд “Лелеко” Мартинюк Сергій Якович відправив на лікування та реабілітацію двох бійців, які воюють проти московських окупантів на сході країни, в санаторій “Карпати” (п. Чинадієво, Мукачівський район) пана Джурика Тараса разом з дітьми Мирославом та Юлією. В ЗАТ “Приазовкурорт” (м.Бердянськ) пана Гордієнко Володимира разом з дітьми Іллєю та Данилою.
Гарного відпочинку, наші славні вояки.
Можливість надання відпочинку здійснена за особистої підтримки голови правління ПрАТ “Укрпрофоздоровниця” пана Суботи Миколи Васильовича.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
![](https://leleko.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/95736227_3059731307403029_8567028693891809280_o.jpg)